Ndërlidhjet

PRISHTINË


Senatori amerikan, Xhorxh Vojinoviç në kuadër të turneut ballkanik sot po qëndron në Kosovë. Vojinoviçi po takohet me përfaqësuesit e institucioneve kryesore të Kosovës, ekipin negociator, përfaqësuesit e partive politike dhe udhëheqës fetar.
Vojinoviç ka vizituar më parë Zagrebin dhe Beogradin.
XS
SM
MD
LG