Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ligjvënësit serbë kanë mbajtur një minutë heshtje për të respektuar Sllobodan Millosheviçin i cili vdiq nga një sulm në zemër javë më parë në qelinë e tij në Hagë.
Por përveç deputetëve socialistë dhe atyre të Partisë Radikale, deputetët e partive të tjera qëndruan ulur gjatë minutës së heshtjes.
XS
SM
MD
LG