Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti rus Vladimir Putin ka akuzuar Shtetet e Bashkuara për kërkesa shtesë dhe të paparalajmëruara, të cilat shtyjnë anëtarësimin e Rusisë në Organizatën Botërore të Tregtisë.
Sipas Putinit lista e dërguar nga Shtetet e Bashkuara është e krijuar artificialisht.
XS
SM
MD
LG