Ndërlidhjet

MANAMA


Së paku 57 persona kanë humbur jetën si pasojë e mbytjes së një anije në bregdetin e Bahareinit në Gjirin Persik.
Nga rreth 150 njerëz në anije mbi 60 u shpëtuan. Në mesin e viktimave ka qytetarë nga India, Britania, Filipinet, Afrika e Jugut, Egjipti dhe Bahareini.
XS
SM
MD
LG