Ndërlidhjet

NJU JORK


Supermodelja Naomi Kempbëll u arrestua në Nju Jork, pasi kishte kërcënuar një nga të punësuarat në shtëpinë e saj.
Nëse gjendet fajtore për këto vepra penale, përfshi dhe goditjen me telefon celular të punonjës, modelja Kempbëll rrezikon 7 vjet burg.
XS
SM
MD
LG