Ndërlidhjet

STAMBOLL


Nga shpërthimi i një bombe të fshehur në kosh plehërash u vra një person dhe u plagosën 10 persona në një stacion autobusi në Stamboll të Turqisë.
Policia dyshon se rebelët kurdë qëndrojnë pas sulmit.
XS
SM
MD
LG