Ndërlidhjet

PRAGË


Pjesë të mëdha të Çekisë dhe Sllovakisë janë në gjendje të jashtëzakonshme për shkak të rrezikut nga përmbytjet. Deri tani nga vërshimet kanë vdekur katër persona dhe mijëra janë evakuuar.
XS
SM
MD
LG