Ndërlidhjet

JAKARTA


Shtetet e Bashkuara dhe Australia i kanë paralajmëruar shtetasit e vet që jetojnë në Indonezi për sulme të mundshme terroriste gjatë ditëve të ardhshme.
Ambasada amerikane në Xhakartë tha se beson që kërcënimi është i pashmangshëm.
XS
SM
MD
LG