Ndërlidhjet

BAGDAD


Mendohet se helikopteri i ushtrisë amerikane, që u përplas dje në Irak, është qëlluar dhe se ka frikë se dy pilotët e tij janë të vdekur, ka kumtuar sot ushtria e Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG