Ndërlidhjet

PRAGË


Rritja e nivelit të lumenjve në Çeki, Hungari e Gjermani si pasojë e rreshjeve dhe shkrirjes së borës ka rritur numrin e personave të zhvendosur.
Edhe Izraeli ka njoftuar rreshje të shumta, ku për pasojë dy persona humbën jetën.
XS
SM
MD
LG