Ndërlidhjet

JERUSALEM


Trupat izraelite kanë vrarë një militant palestinez gjatë aksioneve në Bregun Perëndimor. Gjatë të njëjtave aksione është arrestuar dhe një aktivist i Brigadave të martirëve të Al Aksës.
XS
SM
MD
LG