Ndërlidhjet

PARIS


Më shumë protesta priten sot në Francë për të kundërshtuar ligjin e punës.
Presidenti francez, Zhak Shirak ka thënë se është i gatshëm për t'i bërë ndryshime ligjit, por sindikatat dhe organizatat e studentëve vlerësojnë se ndryshimet nuk janë të mjaftueshme.
XS
SM
MD
LG