Ndërlidhjet

NJU JORK


Çmimi i arit ka arritur kuotat më të larta në këto 25 vjet. Ekspertët thonë se influenca në rritje e Kinës dhe Indisë, të dy blerës të mëdhenj të bizhuve të arit, mund të jetë një nga arsyet që fshihen pas kësaj rritjeje.
XS
SM
MD
LG