Ndërlidhjet

SHKUP


Policia e Maqedonisë ka zbuluar 20 imigrantë ilegalë, shumica prej tyre shtetas kinezë dhe shqiptarë, në një kamion në kufirin me Gregqinë, ka njoftuar Ministria e brendshme. Policia ka thënë se do të ndërmarrë masa juridike kundër shoferit dhe udhëtarëve ilegalë.
XS
SM
MD
LG