Ndërlidhjet

KABUL


Të paktën 9 policë afganë dhe 14 militantë e kanë humbur jetën në përleshjet në provincën Helmand
Zyrtarët thanë se qindra luftëtarë talibanë i sulmuan mbrëmë trupat qeveritare, kurse luftimet vazhduan deri në orët e para të mëngjesit të sotëm.
XS
SM
MD
LG