Ndërlidhjet

PEKIN


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Kofi Annan ka arritur në Pekin në vizitën e parë zyrtare në Kinë.
Irani dhe Koreja e Veriut janë dy nga temat qëndrore të bisedimeve me presidnetin kinez Hu Xhintao dhe zyrtarët e tjerë kinezë.
XS
SM
MD
LG