Ndërlidhjet

KABUL


Pesë policë afganë dhe tetë militantë talibanë janë vrarë gjatë dy përleshjeve të armatosura në jug të Afganistanit.
Gjatë 48 orëve të fundit mbi 80 veta kanë vdekur si pasojë e luftimeve në pjesë të ndryshme të Afganistanit.
XS
SM
MD
LG