Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia e Irakut njoftoi se nga shpërthimi i një bombë në një restorant plotë me njerëz, sot në qendër të Bagdad, janë vrarë së paku 12 vetë dhe janë plagosur 14 të tjerë. Kështu numri i të vrarëve në një varg shpërthimesh të sotme, arriti në së paku 18 vetë.
XS
SM
MD
LG