Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kryeministri britanik Blair dhe presidenti amerikan Bush gjatë takimit të sotëm në Uashington do diskutojnë zhvillimet në Irak dhe krizën rreth programeve bërthamore të Iranit.
XS
SM
MD
LG