Ndërlidhjet

UASHINGTON


Dy gazetarë amerikanë të rrjetit televiziv CBS janë vrarë dhe një tjetër gazetare është plagosur gjatë ditës në Irak.
Gazetarët ishin viktimë e sulmeve të sotme me bomba që kanë ndodhur në Irak dhe i kanë kushtuar jetën së paku 24 personave.
XS
SM
MD
LG