Ndërlidhjet

PRISHTINË


Telekom Sllovenia ka blerë 75% të kompanisë Ipko Net, e cila është kompania kryesore e internetit në Kosovë. Ipko Net mbulon 80% të territorit dhe ka mbi 100 punonjës.
XS
SM
MD
LG