Ndërlidhjet

BEOGRAD


Njohja e pavarësisë së Kosovës në kundërshtim me vullnetin e Serbisë do të destabilizojë Ballkanin, deklaroi ministri i jashtëm i Beogradit, Vuk Drashkoviç.
Drashkoviç ka përsëritur dhe një herë qëndrimin e tij kundër një zgjidhje të imponuar që do ta përballte gjithë rajonin, sipas tij me trazira.
XS
SM
MD
LG