Ndërlidhjet

TIRANË


Qeveria e Shqipërisë ka hapur një tender ndërkombëtar, ku janë të ftuara kompanitë vendore dhe të huaja për të ndërtuar rrugën Kalimash – Morinë, pjesë e aksit Durrës – Morinë, që lidh Shqipërinë me Kosovën.
XS
SM
MD
LG