Ndërlidhjet

BERLIN


Hapjen e Kampionatit botëror në futboll do ta bëjnë ylli i futbollit brazilian Pele dhe top - modelja gjermane Klaudia Shifer më 9 qershor në Mynih, bën të ditur revista "Der Shpigel".
Ndeshja e parë e kampionatit do të zhvillohet po atë ditë ndërmjet Gjermanisë dhe Kostarikës.


XS
SM
MD
LG