Ndërlidhjet

PRAGË


Rreth tetë milionë votues çekë sot dhe nesër i drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur parlamentin e ri. Zgjedhjet janë një garë e ngushtë mes kryeministrit aktuak, socialdemokratit Jiri Paroubek dhe opozitës së djathtë.
XS
SM
MD
LG