Ndërlidhjet

KANDAHAR


Katër policë afgan dhe të paktën shtatë të dyshuar taleban janë vrarë gjatë përleshjes midis tyre, në jug të Afganistanit. Po sot, të paktën katër civilë e humbën jetën dhe 12 u plagosën kur një sulmues vetëvrasës e hodhi në erë automjetin në Kandahar.
XS
SM
MD
LG