Ndërlidhjet

MYNIH


Pele, Maradona dhe 170 futbollistë të tjerë të cilësuar si ndër më të mirët e të gjitha kohërave, do të jenë në mesin e yjeve që do të hapin kampionatin botëror të futbollit në Gjermani më 9 qershor.
Pele, i cili vlerësohet si futbollisti më i madh i të gjitha kohërave do të mbajë kupën e botës në stadiumin e Mynihut së bashku me modelen gjermane Klaudia Shifer.
XS
SM
MD
LG