Ndërlidhjet

KANDAHAR


"Vdekja e Musab al Zarkavit nuk do të dobësojë rezistencën në Irak dhe Afganistan" ka thënë sot përmes një deklarate lideri taleban Mullah Muhamed Omar. Ai ka shtuar se Al Zarkavi e ka kryer qëllimin dhe janë mijëra të tjerë që duan të zënë vendin e tij.
XS
SM
MD
LG