Ndërlidhjet

STAMBOLL


Ministrat e jashtëm të Greqisë dhe të Turqisë kanë rënë dakord për masa të reja në vendosjen e besimit mes dy vendeve, përfshi dhe krijimin e një linje të drejtpërdrejtë mes shefave të ushtrive të dy vendeve.
XS
SM
MD
LG