Ndërlidhjet

BEOGRAD


Zëvendësshefi i UNMIK-ut Stiven Shuk nesër viziton Beogradin ku me zyrtarët e Serbisë do bisedojë për gjendjen në Kosovë. Shuk pritet të takohet me kryetaren e qendrës kordinuese për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Sanda Rashkoviç Iviç, ministrin e jashtëm, Vuk Drashkoviç dhe këshilltarin e kryeministrit Sllobodan Samarxhiq.
XS
SM
MD
LG