Ndërlidhjet

PRAGË


Dita e 6-të e kampionatit botëror të futbollit po vazhdon me ndeshjen Spanjë-Ukrainë.
Po sot në ora 18.00 luajnë Tunizia me Arabinë Saudite dhe në ora 21:00 Gjermania me Poloninë. Me ndeshjen Gjermani-Poloni fillon rrethi i dytë i garave në grupe. Gjermania e ka fituar ndeshjen e parë, derisa Polonia ka humbur.
XS
SM
MD
LG