Ndërlidhjet

MYNIH


Në Kampionatin Botrorë në Futboll që po mbahet në Gjermani kombëtarja e Ekuadorit ka mundur Kostarikën me rezultat 3 me 0, ndërsa Anglia ka mposhtur Trinidad Tobagon me rezultat 2 me 0. Kombëtaret e kualifikuara deri më tash për raundin tjetër të garave janë Gjermania, Ekuadori dhe Anglia.
XS
SM
MD
LG