Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku pesë persona janë vrarë dhe rreth 20 të tjerë janë plagosur kur një vetërvrasës aktivizoi bombën derisa ata kryenin lutjet e së premtës në një xhami shiite në Bagdad.
XS
SM
MD
LG