Ndërlidhjet

MYNIH


Në ditën e tetë të Kampionatit Botrorë në Futboll që po mbahet në Gjermani , zhvillohen këto takime: në orën 15 takohen Argjentina dhe Serbia e Mali i Zi, në orën 18 Holanda - Bregu i Fildisht dhe në orën 21, Meksika – Angola.
XS
SM
MD
LG