Ndërlidhjet

PRISHTINË


Udhëheqësit më të lartë të Kosovës, përkatësisht presidenti Fatmir Sejdiu dhe kryeministri Agim Çeku takohen gjatë javës së ardhshme në Uashington me Sekretaren amerikane të Shtetit Kondolisa Rajs.
Sejdiu dhe Çeku do të marrin pjesë në takimin e rradhës së Këshillit të Sigurimit të Kombeve të Bashkuara në Nju Jork, ku do diskutohet Kosova.
XS
SM
MD
LG