Ndërlidhjet

VATIKAN


Papa Benedikti i XVI është takuar sot me Presidentit e Përgjithshëm të Asamblesë së Kombeve të Bashkuara Xhen Aliason. Bisedimet janë fokusuar në çështje të globalizmit dhe mënyrën se si religjioni mund të japë kontributin për paqen botrore.
XS
SM
MD
LG