Ndërlidhjet

BRUKSEL


Shtetet e Bashkuara dhe Bashkimi Evropian fillojnë një nismë të përbashkët që synon luftën ndaj prodhimeve pirate të Kinës dhe Rusisë.
Pritet që kjo nismë të marrë mbështetjen përfundimtare në takimin e të mërkurës në Vjenë ku merr pjesë dhe presidenti amerikan Bush.
XS
SM
MD
LG