Ndërlidhjet

BERLIN


Vazhdojnë edhe sot ndeshjet në kuadër të turit të parë të finaleve të Kampionatit Botëror të Futbollit. Në Dortmund mbahet ndeshja Togo-Zvicër në orën 15:00, Ukraina dhe Arabia Saudite përballen në Hamburg në orën 18:00 derisa Spanja ndeshet me Tunizinë në Shtutgart në orën 21:00.
XS
SM
MD
LG