Ndërlidhjet

BERLIN


Në këto çaste po zhvillohen ndeshjet: Republika e Çekisë-Italia dhe Gana-Shtetet e Bashkuara të Amerikës.Ndërkaq sonte prej orës 21 takohen: Brazili–Japonia dhe Kroacia-Australia.
XS
SM
MD
LG