Ndërlidhjet

PRISHTINË


Rreth gjashtë kilogram heroin janë vjedhur nga zyra e prokurorit në Prizren. "Heroina mbahej në zyrën e prokurorit si dëshmi për rastet e hetimeve të papërfunduara" tha zëdhënësja e policisë Hatixhe Hoxha.
Ajo gjithashtu tha se persona të panjohur kanë hyrë me forcë dhe kanë vjedhur heroinën, sasia e të cilës kap shumën e rreth 120 mijë eurove.
XS
SM
MD
LG