Ndërlidhjet

BERLIN


Në këto çaste kanë filluar ndeshjet Spanja- Arabia Saudite dhe Ukraina- Tuniza. Në mbrëmje luajnë Togo-Franca dhe Zvicra –Korea. Këto janë ndeshjtet e fundit në grupe në kuadër të kampionatit botrorë të futbollit që po mbahet në Gjermani.
XS
SM
MD
LG