Ndërlidhjet

BERLIN


Spanja ka mundur Arabinë Saudite me rezultat 1 me 0 ndërkaq Ukraina mundi Tunizinë 1 me zero. Në këto çaste po zhvillohen ndeshjet Togo-Franca dhe Zvicra –Korea.
XS
SM
MD
LG