Ndërlidhjet

MYNIH


Sot fillon raundi i dytë i ndeshjeve të Kompionatit Botëror të Futbollit. Në orën 17-të zhvillohet ndeshja ndërmjet Gjermanisë dhe Suedisë ndërkaq në orën 21 takohen Argjentina me Meksikën.
XS
SM
MD
LG