Ndërlidhjet

STAMBOLL


Katër persona kanë vdekur, dy nga të cilët turistë të huaj dhe 25 të tjerë janë plagosur pas shpërthimit që ka ndodhur në Antalia të Turqisë, një nga qendrat e njohura turistike në vend.
Ende nuk dihen autorët e shpërthimit.
XS
SM
MD
LG