Ndërlidhjet

BERLIN


Në ndeshjet eliminatore në Kampionatin Botëror të Futbollit, sot në Dortmund Brazili mundi Ganën 3:0.
Tash në Hanover luajnë Franca dhe Spanja.
Fituesit do të sigurojnë vendin në garat e çerekfinales.
XS
SM
MD
LG