Ndërlidhjet

TEHERAN


Nëntë persona janë raportuar të plagosur nga një termet 5.5 shkallë të Rihterit që ka goditur sot Iranin. Njoftohet se në qytetin Bandar Abasin janë shkëputur linjat telefonike dhe të rrymës.
XS
SM
MD
LG