Ndërlidhjet

BERLIN


Në kuadër të ndeshjeve çerek-finale të Kampionatit Botëror në Futboll, Gjermania ka mundur sot Argjentinën me rezultat 4 me 2 pas ekzekutimit të penalltive. Në këto çaste është duke u zhvilluar ndeshja ndërmjet Italisë dhe Ukrahinës.
XS
SM
MD
LG