Ndërlidhjet

SHKUP


Përfaqësuesit e partive politike maqedonase dhe shqiptare në Maqedoni, kanë shprehur bindjen e tyre se do të dalin fitues në zgjedhjet e përgjithshme që mbahen pasnesër. Të gjitha partitë fushatën elektorale, që përfundon sot në mesnat e kanë vlerësuar të suksesshme. Partitë shqiptare shpresojnë se edhe 5 korriku do të kaloj në atmosferë demokratike dhe pa incidente ashtu siç ishin edhe ditët e fundit të fushatës.
XS
SM
MD
LG