Ndërlidhjet

TBILISI


Ministri i Mbrojtjes i Gjeorgjisë i ka bërë thirrje parlamentit të kërkojë tërheqjen e trupave paqëruajtëse ruse prej provincave të Abhazisë dhe Osetisë jugore. Irakli Okruashvilli tha se vendi duhet të jetë i bashkuar.
XS
SM
MD
LG