Ndërlidhjet

BERLIN


Në gjysmëfinalen e dytë të kampionatit botëror në futboll sonte në orën 21 takohen Franca dhe Portugalia.
Mbrëmë Italia mundi Gjermaninë me rezultatin 2-0, duke siguruar kështu vendin në finale.
XS
SM
MD
LG